You are here:  / Norel mandelic acid / Olejek tamanu / Styl / Środki na porost włosów

Środki na porost włosów

Środki na porost włosów (8)Zdecydowałaś się na zapuszczanie włosów? Wybrałaś już środki na porost włosów? Świetnie! jednak jest kilka zasad, które powinnaś zastosować, w przeciwnym razie, efekty będą znikome.
1. Unikaj eksperymentowania z fryzurą. Na czas zapuszczania powinnaś ograniczyć farbowanie. Zrezygnuj tez z suszenia i prostowania włosów.
2. Zastosuj olejowanie włosów – olejowanie sprawi, że włosy będą zdrowsze, a zatem końcówki nie będą się kruszyły i łamały. Przynajmniej raz w tygodniu, przed myciem, nałóż na włosy olej (np. kokosowy, lniany, arganowy), po kilku godzinach umyj włosy jak zwykle (konieczne może być podwójne zastosowanie szamponu).
3. Zadbaj o dietę! Powinnaś dostarczać do organizmu witaminę A, E, cynk, żelazo i biotynę. W sezonie letnim mamy dostęp do świeżych warzyw i owoców od lokalnych sprzedawców. Warto przejść się na targ i kupić świeże produkty, ponieważ są zazwyczaj mniej pryskane niż te z supermarketów.
To tylko kilka rad, zapuszczanie włosów to proces wymagający cierpliwości i czasu. Pamiętaj, że poza aptecznymi środkami, powinnaś zadbać o stan włosów.

Środki na porost włosów
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Tagi: Gniewiński portal, glutamina katowice, pantomograf Gliwice, balayage kraków, trioxygen 5, tanie taxi legnica, endoskop laryngologiczny sinutronic, żwir siany ostrów, kawitacja kielce, biceps 34cm, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie