You are here:  / Efekt kameleona / Odzież / Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs

odzywka-do-rzes-1Mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. To w nich odbijają się wszystkie emocje. Nie ma znaczenia, czego właśnie doświadczamy i jak bardzo staramy zachować się kamienną twarz – oczy najpewniej zdradzą nasze uczucia. Nic zatem dziwnego, że kiedy chcemy z kimś szczerze porozmawiać, to tak duże znaczenie ma dla nas kontakt wzrokowy. Chyba nikt jednak nie patrzy sobie głęboko w oczy tak długo, jak zakochani ludzie.
Co zatem zrobić, by spojrzenie było piękne, świeże i zadbane? Najważniejsza jest codzienna pielęgnacja. Ta zaczyna się od przespanej nocy – w ten sposób uda się uniknąć worków pod oczami i sińców. Warto dodać krem pod oczy na noc i na dzień, który zadba o delikatną i cienką skórę wokół oczu.
Jeśli preparaty regenerujące nie spełniają do końca swojej roli lub jednak przytrafiła się nieprzespana noc, wtedy można poratować się korektorem rozświetlającym.
Dodatkowym elementem pielęgnacji powinna być odżywka do rzęs. Dzięki niej nawet bez makijażu spojrzenie będzie wyglądało intrygująco i wspaniale.

Odżywka do rzęs
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)
Tagi: highlightersmink, vetrex-v90-alphaline, tanie taxi legnica, kreda sisa, usuwanie graffiti toruń, etykiety inspekcyjne z datą, docieplenie granulatem Radom, pantomograf Gliwice, rozstępy biceps, kawitacja kielce, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen