You are here:  / Karboksyterapia / Styl / Zagęszczanie rzęs / Najlepszy tusz do rzęs

Najlepszy tusz do rzęs

najlepszy-tusz-do-rzes-2Kiedy ostatnio przeglądałaś swoją kosmetyczkę? Kiedy ostatnio wyrzuciłaś przeterminowane kosmetyki i leki? Nie pamiętasz? Myślę więc, że najwyższa już pora by to zmienić.

Najlepiej zacznij od zebrania wszystkich kosmetyków w jednym miejscu. Przejrzyj ich terminy ważności pamiętając przy tym, że często nie mają one dokładnie określonej daty przydatności do użycia. Zazwyczaj mają napisane na opakowaniu ile czasu po otwarciu są zdatne do użytkowania. Jeśli nie jesteś pewna kiedy dany produkt otworzyłaś oceń go po konsystencji. Co ważne – jeśli wydaje Ci się, że dany produkt może leżeć już zbyt długo – nie używaj go! Nawet najlepszy tusz do rzęs przeleżany może zrobić więcej szkód niż pożytku. Dlatego tak ważne jest przeglądanie kosmetyków na bieżąco i wyrzucanie ich od razu, kiedy zauważysz jakiekolwiek zmiany w zapachu lub konsystencji.
Gdy już sprzątnęłaś kosmetyczkę zajmij się apteczką. Przeterminowane leki mogą sprawić wiele efektów niepożądanych, więc pod żadnym pozorem ich nie zażywaj.

Najlepszy tusz do rzęs
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Tagi: Gniewiński portal, kinesiotaping bielsko biała, kostka fakturowana producent, markizy Kęty, Szamba Betonowe Piaseczno, kubota l3200 cena, ra nails lakier hybrydowy, Minikoparka Gorlice, certyfikat flange fitter, zerwany triceps, kaplica Santori