You are here:  / Odzież patriotyczna / Olejek rycynowy / Zdrowie / Mode sukienki klasyczne do pracy

Mode sukienki klasyczne do pracy

Jak radzić sobie z derss codem w pracy?

Mówi się, że swoim wyglądem w pracy nie reprezentujemy wyłącznie siebie, ale i firmę, która nas zatrudnia. Z tego powodu w wielu korporacjach musimy stosować się do ustalonych zasad ubioru, czyli tak zwanego dress code. Kodeks ten nierzadko bywa dość restrykcyjny i nieugięty. Za nieprzestrzeganie zasad, można dostać upomnienie lub wylądować na „dywaniku” u szefa. Jak więc radzić sobie z tymi zasadami, chcąc jednocześnie wyglądać modnie i kobieco?
W porównaniu z sezonem letnim, gdzie w sklepach ciężko znaleźć coś innego niż szorty i stroje kąpielowe, sezon jesienny jest idealny do zakupu pracowniczych mundurków. W sklepach o tej porze roku pojawiają się (modne) mode sukienki klasyczne do pracy, które nie są wyzywające i mają odpowiednią długość – za kolano. Możemy również zaopatrzyć się w piękne koszule w stonowanych jesiennych barwach oraz długie, klasyczne spodnie. Nie muszą one wcale wyglądać, jak wyciągnięte z babcinej szafy. Zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej, można wyglądać seksownie i kobieco w odzieży typu basic i marynarce. Wystarczy jedynie odpowiednio dopasować wszystkie części garderoby. Przechodząc do obuwia, jesienią przerzucamy się z sandałów, na buty na wysokim obcasie z zakrytymi palcami, które również są mile widziane w biurowym otoczeniu. Jak wiadomo szpilki każdej kobiecie dodają pewności siebie, szczególnie w pracy, dlatego też zakup nowej pary zawsze będzie usprawiedliwiony.
Warto wspomnieć, że korporacyjna moda nie zmienia się zgodnie z porami roku. W mało której firmie można pozwolić sobie latem na szorty, czy top bez rękawów. Z reguły cały rok obowiązują nas koszule, długie spodnie, rajstopy i spódniczki za kolano. Z tego powodu warto wybrać się na zakupy właśnie w sezonie jesiennym, ponieważ później ciężej będzie znaleźć coś odpowiedniego.

Mode sukienki klasyczne do pracy
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)
Tagi: szkiełkowanie kraków, kinesiotaping bielsko biała, pantomograf Gliwice, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, osb stopfire, kostka fakturowana producent, balayage kraków, Fotoprzekaźnik Sick, baront schody, armatura łazienkowa Apavisa, plisy Oświęcim