You are here:  / Moda / Norel mandelic acid / Skup diamentów / Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne (4)Czysta i gładka cera to coś, za co większość kobiet mogłaby zabić. I prawie wcale nie ma w tym przesady. Wklepujemy w twarz tony maseczek, wcieramy rozmaite peelingi, nakładamy kremy na dzień i na noc, tonizujemy, oczyszczamy – i wszystko to po to, by cieszyć się porcelanową i gładką skórą. Jednak pielęgnacja twarzy wcale nie jest taka łatwa. To dość specyficzny i delikatny obszar, łatwo ulegający podrażnieniom i uczuleniom. Dlatego warto się postarać, by w naszej kosmetyczce znalazły się wyłącznie kosmetyki naturalne, które w swoim składzie nie zawierają niepotrzebnej chemii i konserwantów.
Okazuje się, że opalanie, które tak bardzo lubimy latem, niekoniecznie lubi nasza cera. Szkodliwe promienie UV przyspieszają procesy starzenia cery i wysuszają ją. Dlatego latem konieczna jest inwestycja w dobry krem z wysokim filtrem UV.
Zadbana twarz jest prawdziwą wizytówką kobiety, dlatego warto zadbać o to, by nawet bez makijażu była promienna i nieskazitelna. To wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Kosmetyki naturalne
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Tagi: blog początkującego elektronika, vetrex okna bielsko biała, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, rodogosz ogrody, redox extreme efekty, zeltiq Warszawa, rozstępy biceps, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, kinesiotaping bielsko biała, szkiełkowanie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków