You are here:  / Moda / Norel mandelic acid / Skup diamentów / Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne (4)Czysta i gładka cera to coś, za co większość kobiet mogłaby zabić. I prawie wcale nie ma w tym przesady. Wklepujemy w twarz tony maseczek, wcieramy rozmaite peelingi, nakładamy kremy na dzień i na noc, tonizujemy, oczyszczamy – i wszystko to po to, by cieszyć się porcelanową i gładką skórą. Jednak pielęgnacja twarzy wcale nie jest taka łatwa. To dość specyficzny i delikatny obszar, łatwo ulegający podrażnieniom i uczuleniom. Dlatego warto się postarać, by w naszej kosmetyczce znalazły się wyłącznie kosmetyki naturalne, które w swoim składzie nie zawierają niepotrzebnej chemii i konserwantów.
Okazuje się, że opalanie, które tak bardzo lubimy latem, niekoniecznie lubi nasza cera. Szkodliwe promienie UV przyspieszają procesy starzenia cery i wysuszają ją. Dlatego latem konieczna jest inwestycja w dobry krem z wysokim filtrem UV.
Zadbana twarz jest prawdziwą wizytówką kobiety, dlatego warto zadbać o to, by nawet bez makijażu była promienna i nieskazitelna. To wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać.

Kosmetyki naturalne
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)