You are here:  / Aztorin / Uroda / Buty czy torebki?

Buty czy torebki?

rp_moda2.jpgJak głosi popularna teoria kobiety dzielą się na te, które dałby się pokroić za nową parę szpilek i te, które zdecydowanie wolą torebki. I jak dość tu do porozumienia, skoro obie strony mają słuszne racje? Buty są obecnie najbardziej eksponowanym elementem stroju, pełnią rolę kropki nad ?i?, definiują styl i nadają ton stylizacji. Wysokie obcasy dają moc i pewność siebie, nosząca je kobieta może zdobywać świat. Każda z nas ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę szpilek. A typów obuwia jest tyle, że żal poprzestać na jednym, najlepiej przygarnąć wszystkie.
Z kolei torebka kojarzy się z kobiecością, jest symbolem płci pięknej, która wiecznie, w odróżnieniu od mężczyzn, musi nosić ze sobą masę rzeczy ? począwszy od kosmetyków, poprzez gumę do żucia, na zestawie kolorowych długopisów kończąc. Nie bez powodu mówi się, zawartość damskiej torebki stanowi zagadkę nawet dla właścicielki. A ile okazji tyle modeli i wszystkie trzeba mieć ? elegancją kopertówkę, shoppera, podręczną listonoszkę. Najlepiej każdą w kilku kolorach. I jak tu wybrać, co jest ważniejszym elementem kobiecego stroju, skoro zwolenniczki torebek podzielają miłość do butów, tak samo jak zwolenniczki szpilek kochają torebki.

Buty czy torebki?
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)
Tagi: balayage fryzjer kraków, Szamba Betonowe Piaseczno, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, certyfikat flange fitter, CPE Gliwice, turnabol, drążenie foremników, Fotodepilacja Żary, durobet ceny, armatura łazienkowa Apavisa, kinesiotaping bielsko biała